1916'DAN BERİ HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIYORUZ

EVDEKİ YAŞAMINIZI KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Kullanımı kolay, pratik ve etkili çözümler sunmak bizim için bir tutku. Yaptığımız her şeyde İtalyan tasarımı ve kalitesinin izini taşıyoruz.

GEÇMİŞİMİZ

1916'da girişimci genç Antonio Zanussi, Kuzeydoğu İtalya'da fırın imal etmeye başladı ve çok geçmeden yaratıcı bir ürün grubu geliştirdi. Zanussi o günden bu yana ev cihazlarında öncü rolünü sürdürüyor. Otomatik buz çözücü buzdolabı ve ilk gaz ocağı bu yeniliklerden bazılarıdır. Akıllı İtalyan tasarımı 100 yıl önce olduğu gibi bugün de başarımızın temel taşıdır.

HERŞEY. DAHA KOLAY.

100 yıllık yolculuğumuzda size bazı kolaylıklar sunduk. İstediğimiz tek bir şey vardı: size hayatınızı kolaylaştıracak ürünler sunmak. XXL kapasiteli çamaşır makinelerinde çamaşır yükü artık hafifledi, mutfağınıza işinizi kolaylaştıran ve kendisini temizleyen fırınlar getirdik. Siz ailenize, arkadaşlarınıza zaman ayırın diye ev işlerinizi kolaylaştıran çözümler sunduk.

TASARIM VE İNOVASYON

Mühendisliğin ve tasarımın mükemmel evliliği sayesinde Zanussi bulundukları zamanın ötesine geçen cihazlar geliştiriyor. Buzdolapları, fırınlar, davlumbazlar ve ocaklar ile çamaşır makineleri ve kurutucular gibi çok çeşitli ürünlerimizle hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZİN EVRİMİ

Son 100 yılda çok şey oldu. Hayatınızı kolaylaştıran ürünlerimizin evrimini keşfedin.

ZAMANIN AKIŞI ELİNİZDE

Ocaklarımız yıllar içinde giderek daha da hızlandı. İlk olarak gazlı fırını devreye soktuk. Yıl 1916. Odun fırınından çok daha kolay oldu bu. Ayrıca çay yapmak da tek düğmelik bir iş haline geldi. Yıllar geçti. 2000'e geldiğimizde artık indüksiyonlu ocaklar devreye girdi. Suyu kaynatmak için beklemek artık tarih oldu. Bu ocaklar hız, güvenlik ve enerji verimliliği getirdi.

ATEŞTEN BUHARA

Nasıl daha iyi yemek pişirilir? Zanussi macerası bu sorunun yanıtını buluyor. Antonio Zanussi çelik fırını 1916 yılında geliştirdi. Bu ürün, çıplak ateşe göre çok farklı olanaklar sundu. İşte Zanussi böyle köklü bir geçmişe sahip olduğu için evinize zenginlik katıyor. Mükemmel gevrekliği elde etmeniz için Direct Steam fırını buharı devreye sokuyor ve tek bir düğmeyle kendi kendini temizliyor. Kolay.

BUZ ODALARINDAN BUZDOLAPLARINA

Eskiden gıdaları taze tutmak için bir odaya buz konur, yiyecekler orada saklanırdı. 1950'li yıllardan itibaren durumlar değişti ve elektrikli buzdolapları yardıma yetişti. Şimdi gıdaları taze tutulması konusunda çığır açan bir teknoloji bulunuyor: TwinTech Dondurucu bölüm ve ana bölümde ayrı bir hava akımı devreye gidiyor ve gıdalar daha uzun süre taze kalıyor.