ZANUSSİ'NİN SATIN ALMA KILAVUZLARI

ZANUSSİ'NİN SATIN ALMA KILAVUZLARI

DOĞRU KARARI MI VERİYORSUNUZ? KOLAY.

Akıllı ve yardımcı kılavuzlarımız ihtiyaçlarınızı giderirken size yol gösterecek; mutfağınızı yenileyin veya eski cihazın yerine yenisini alın, fark etmez..

BİR DAVLUMBAZ NASIL SEÇİLİR

Davlumbaz seçerken bazı konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Hangi tür yemekleri seviyorsunuz, mutfağınız küçük mü? Doğru kararı almak için satın alma kılavuzumuzu keşfedin.

Hayallerinizin fırını sizi bekliyor

Fırın mutfağınızın baş tacıdır. İster kalabalık bir grup için ister sadece eşiniz için pişirin ve ister rosto yapın ya da ızgara, doğru yerdesiniz. Gelin size en uygun fırını birlikte bulalım.

Doğru ocağın seçilmesi

Rahat temizlenen, hızlı ısıtan indüksiyonlu ocaklardan büyük ve güçlü gazlı ocaklara; seçiminizi ağız tadınız, evinizin durumu ve evdeki insanlar belirler. Doğru seçimi yapmak artık kolay.

YENİ BUZDOLABINIZI SEÇİN

Buzdolabınız mutfağınızın önemli bir parçasıdır. Seçmek her zaman kolay olmayabilir. Daha kolay seçim yapmanız için bir kılavuz hazırladık...

MÜKEMMEL BULAŞIK MAKİNESİ

Bulaşık makinesi seçiminin püf noktası nedir? Yemek takımlarınıza uygun yıkama programları olmalı. Şunlar da önemli: Alan, konum, uygunluk, kapasite kullanımı...