Product details

Dekoratif tasarımlı davlumbazınız hem yüksek performansı, hem de şık ve modern görünümü ile mutfağınızın havasını değiştirir.

Ürün avantajları

Zanussi - Davlumbazlar - ZHV64450WA

Pratik kullanımlı önden kumanda paneliyle davlumbazınızı kolayca kontrol edin.

Yemek pişirme işlemi tempolu bir iştir. Davlumbazınızı bir eliniz doluyken çalıştırmanız gerekebilir. Pratik kullanıma sahip kontrol paneline sahip davlumbazınızı tek elle kolayca kullanıp hız seviyesini değiştirebilirsiniz.

Zanussi - Davlumbazlar - ZHV64450WA

Kolay temizlenen ve her zaman yepyeni kalan cam yüzey

Parlak cam yüzey ile donatılmış olan davlumbazınız hem kolayca temizlenir, hem de aynı şık görünümünü yıllar boyunca korur.

Kaset filtre sistemiyle davlumbazınızın bakımını kolayca yapın.

Kaset tip aluminyum yağ filtresine sahip davlumbazınızın bakımı son derece kolaydır. Tek hareketle filtreyi çıkarın ve bulaşık makinenize yerleştirin. Bu kadar basit!

Uzun süren temizlik olanağı

Daha iyi hava temizliği performansı için filtremizi seçin ve yenilemeden önce 3 kez kullanın. Her pişirmede dumansız ve kokusuz bir performansın tadını çıkarın. Sonra filtreyi kendisini tazelemesi için fırına koyun. Temizlemeye ihtiyaç yoktur.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları