Product details

Dokunmatik kontrollü, pürüzsüz düz vitroseramik yüzeyli ocağınız kolayca kullanılır. Dokunmatik, düz yüzeyli ve sağlam kontrol paneli kir ve yağ birikmelerini önleyerek pratik temizlik sağlar.

Ürün avantajları

Orantılı güçlere sahip pişirme gözleri ile yüksek performans.

Elektrikli vitroseramik ocağınızın pişirme gözlerinin ısı gücü alıştığınız gazlı ocaklarla orantılı olarak ayarlanmıştır. Vitroseramik ocak elektrikli taş ocaklara kıyasla çok daha yüksek performansa sahiptir.

Zanussi - Vitroseramik Elektrikli Ocaklar - ZEV6240FBA

3 farklı ebata sahip pişirme alanı farklı boyda pişirme kaplarınızla tam uyum sağlar.

3 farklı pişirme ebatına sahip pişirme alanları küçük sosluklardan pilav tencerelerine kadar her tip pişirme kabı ile uyum sağlar. Bu sayede etkin pişirme verimi alınırken aynı zamanda enerjiden de tasarruf sağlanır.

Zanussi - Vitroseramik Elektrikli Ocaklar - ZEV6240FBA

Temizlik için nemli bir bezle üzerinden geçmek bile yeter!

Pürüzsüz düz yüzeye sahip vitroseramik ocağınız üzerinde herhangi bir girinti veya çıkıntı bulunmadığından şaşırtıcı ölçüde kolay bir şekilde temizlenebilir.

Zanussi - Vitroseramik Elektrikli Ocaklar - ZEV6240FBA

Atıl ısı göstergesi ile ocak yüzeyinin halen sıcak olup olmadığını anında görün!

Atıl ısı göstergesi ile ocak yüzeyinin halen sıcak olup olmadığını anında görün. Atıl ısıyı görebilmeniz sayesinde sıcak tutmak istediğiniz yemeklerinizi ocak yüzeyine yerleştirin ve istenmeyen ev kazalarının önüne geçin.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları