Product details

20 Serisi Geleneksel Gazlı ocak ile lezzetli yemeklere yol açın. Gazla pişirme duyarlı bir yapıdadır ve kontrol etmek kolaydır; böylece çeşitli zevklere sahip bir aile için mükemmel bir seçim haline gelir. Güvenli pişirme işinizi kolaylaştırır.

Ürün avantajları

Mükemmel sıcaklık için Mükemmel Alev Ayarı

Ocağın duyarlı gaz vanaları Mükemmel Alev Ayarına sahiptir. En sevdiğiniz yemekleri pişirmek istediğiniz sıcaklık üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar.

Dahili Gaz Emniyeti

Dahili Gaz Emniyeti özelliği mutfakta rahatlık sunar. Siz yemek yaparken alev kazara sönerse, ocak gazı otomatik olarak keser.

Entegre Ateşleme ile pişirme işlemini kolaylaştırın.

Entegre Ateşleme ile pişirme işlemini hızlandırın. Pişirme bölgelerini devreye sokmak için gaz düğmesini aşağı doğru bastırın ve çevirin.

Glass Surfaces made for easy cleaning

The hob's smooth glass surface will give your kitchen a sophisticated finish. And any spillages can easily be wiped down with a damp cloth.

Zanussi - Gazlı Ankastre Ocaklar - ZGO62414BA

Gaz emniyet sistemi ile aklınız ocağınızda kalmaz

Ocağınızı bir şekilde yakamamış iseniz veya yanan ocağınız rüzgar veya yemek taşması gibi bir sebepten sönerse gaz emniyet sistemi durumu hemen algılayarak gazı keser. Kusursuz emniyet sağlar.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları