Product details

MultiPlus XXL çarklı fan sistemi ve etkin turbo ısıtıcı sayesinde fırın içerisinde arkadan öne, alttan üste her yere eşit sıcak hava dağılımı sağlanır. Bu sayede aynı anda 3 tepsi yemeği eşit bir şekilde pişirebilirsiniz.

Ürün avantajları

Zanussi - Ankastre Fırınlar - ZOB35702XV

Dual ızgara ile mükemmel bir ızgara deneyimi elde edin

Dual ızgara iki farklı grill rezistansı ile farklı tip yiyeceklere birebir uyum sağlar. 1. seviye grill ile ekmeklerinizi kızartıp küçük porsiyonlar pişirebilirken dual ızgara ile şahane ızgara menüleri hazırlayabilirsiniz.

Zanussi - Ankastre Fırınlar - ZOB35702XV

Pratik buz çözme fonksiyonu ile mutfakta zamandan tasarruf edin.

Planlamadığınız bir anda yemek hazırlamanız gerektiğinde donmuş gıdaları çözmek kabus olmaktan çıkıyor! Defrost modu ile tek bir dokunuşla donmuş gıdalarınızın buzunu çözün, mutfakta efordan ve zamandan kazanın.

Zanussi - Ankastre Fırınlar - ZOB35702XV

Parmak izi engelleyici inox panel ile sık sık temizlik yapmaktan kurtulun!

Inox ürünlerin üzerinde oluşan parmak izlerini temizlemekten bıktınız mı? O zaman parmak izi engelleyici inox fırın tam size göre! Parmak izi engelleyici panele sahip fırınınız kolayca temizlenir ve hep yeni kalır.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları