Product details

PlusSteam fonksiyonu ile pişirmeye buhar ekleyin. Mükemmel şekilde kızarmış, içi yumuşacık ve mükemmel şekilde kabaran hamur işleri, ekmekler, kurabiyeler, turtalar ve kekleri keşfedin.

Ürün avantajları

% 25 daha geniş tepsiler ve XXL kapasite ile tek seferde daha fazlasını pişirin

Space+ XXL net 72 lt iç hacimli Zanussi fırınla en geniş tepsilerinize ve pişirme kaplarınıza kolayca yer açın. Standarttan % 25 daha geniş tepsilerle tek seferde daha fazlasını pişirin, vaktiniz size kalsın.

Dijital zamanlayıcı ile pişirme işlemi istediğiniz zaman başlar ve durur

Günün saatinin gösteren, pişirmeye başlama zamanı ve pişirme süresinin birkaç dokunuşla kolayca ayarlandığı LC ekranla fırınınızı kolayca programlayın. Siz diğer hazırlıkları yaparken fırınınız yemeği kendiliğinden pişirsin.

Zanussi - Ankastre Fırınlar - ZOB65632XA

Dual ızgara ile mükemmel bir ızgara deneyimi elde edin

Dual ızgara iki farklı grill rezistansı ile farklı tip yiyeceklere birebir uyum sağlar. 1. seviye grill ile ekmeklerinizi kızartıp küçük porsiyonlar pişirebilirken dual ızgara ile şahane ızgara menüleri hazırlayabilirsiniz.

Çıkarılabilir cam kapı iç yüzeyi ve gömülebilir düğmeler ile pratik temizlik

Komple cam kapı içi ve çıkarılabilir cam katman fırın temizliğini oldukça kolaylaştırır. Hatta fırın kapısını dahi gerekli durumlarda kolayca çıkarabilirsiniz. Gömülebilir düğmeli pürüzsüz parlak panel de kolayca temizlenir.

Zanussi - Ankastre Fırınlar - ZOB65632XA

Mükemmel İtalyan Pizza'nın sırrı, pizza programı

Özel pizza pişirme modu ile mükemmel şekilde kızarmış tabana sahip, tıpkı restorandan çıkmışçasına lezzetli pizzaların tadını çıkarın.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları