Product details

PlusSteam fonksiyonu ile pişirmeye buhar ekleyin. Mükemmel şekilde kızarmış, içi yumuşacık ve mükemmel şekilde kabaran hamur işleri, ekmekler, kurabiyeler, turtalar ve kekleri keşfedin.

Ürün avantajları

% 25 daha geniş tepsiler ve XXL kapasite ile tek seferde daha fazlasını pişirin

Space+ XXL net 72 lt iç hacimli Zanussi fırınla en geniş tepsilerinize ve pişirme kaplarınıza kolayca yer açın. Standarttan % 25 daha geniş tepsilerle tek seferde daha fazlasını pişirin, vaktiniz size kalsın.

Zanussi - Ankastre Fırınlar - ZOB65802XX

Keeping your oven clean just got easier!

No more awkward scrubbing! This oven has an interior door whose glass panes can be removed in a flash, so cleaning your oven is as easy as doing the dishes.

Zanussi - Ankastre Fırınlar - ZOB65802XX

Mükemmel İtalyan Pizza'nın sırrı, pizza programı

Özel pizza pişirme modu ile mükemmel şekilde kızarmış tabana sahip, tıpkı restorandan çıkmışçasına lezzetli pizzaların tadını çıkarın.

Get you food ready faster

With this dual grill you will get traditional grilling in your oven. Prepare breakfast toasts or put a perfect browning on a lasange in the shortest possible time.

Dijital zamanlayıcı ile pişirme işlemi istediğiniz zaman başlar ve durur

Günün saatinin gösteren, pişirmeye başlama zamanı ve pişirme süresinin birkaç dokunuşla kolayca ayarlandığı LC ekranla fırınınızı kolayca programlayın. Siz diğer hazırlıkları yaparken fırınınız yemeği kendiliğinden pişirsin.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları