Product details

Yeni AirDry teknolojisi doğal hava akışıyla bulaşıklarınızı kolaylıkla kurutacaktır. Bulaşıklarınızı çıkartırken temiz ve kuru olmaları için programın son kısmında bulaşık makinesinin kapağı 10 cm açılır. Tamamen doğal.

Ürün avantajları

Mükemmel sonuçlar sağlayan yoğun program

Bulaşık makinemizde yer alan yoğun programı kullanarak 70°C su jetleri üretebilir ve en inatçı lekeleri bile temizleyebilirsiniz. Bu sayede her yıkamadan sonra tertemiz sonuçlar elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Tam temizlik için 30 dakika yeter

Hızlı yıkama programlı bulaşık makinemiz az miktardaki bulaşığı yarım saat içinde pırıl pırıl yapar. Yemek takımlarınız anında hazır olur.

Sizin için en uygun zamanda tam temizlik

3 saatlik gecikme fonksiyonunu kullanıp makinenizi üç saat sonra başlamaya ayarlayabilirsiniz. Zamanınız ya da enerjiniz olduğunda temizleme ve boşaltma için çok uygun bir yöntemdir. Ayrıca programı geç saatlerde kullanarak hesaplı elektrik tarifesinden yararlanabilir ya da sıcak suyun başka yerde kullanılmayacağı zamanları seçebilirsiniz.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları