Uzmanlarca üretilen ürünlerinizin bakımını uzman ekibimizle sağlıyoruz

Zanussi'nin eğittiği yüzlerce teknisyen, ülke çapında hizmetinizde. Cihazınızda çözemediğiniz bir sorun oluştuğunda size kusursuz hizmet sağlamaktan ve her koşulda memnuniyetinizi sağlamaktan onur duyarız.

Yardım mı istiyorsunuz?

Ürün hazırlığı ve kurulumu ile ilgili sorunlara pratik çözüm konusunda yardım alabilirsiniz. Cihazınızın bakımıyla ilgili bilgiler de edinebilirsiniz. Başlamak için, bir soru sorun veya cihazınız için tarama yapın.

Belgelerinizi bulun

İngilizce ve başka dillerde kılavuzlar için tarama yapın.

Belgeleri keşfet

Yetkili Servislerimizden Randevu Alın

Servis bulucu linkimizi kullanarak en yakın yetkili servisi öğrenebilir ve hizmet almak için kayıt oluşturabilirsiniz. 0 850 250 35 89 numaralı çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. 

Çamaşır makinesi kontrolleri

Garantim var

Kullanma ve kurulum kılavuzunda bildirilen koşullara aykırı kullanım dışında bulunan üretim kaynaklı tüm arızalar ücretsiz olarak onarılır.

Servislerimize ulaşın
Tamirci

Garantim yok

Doğru arıza tespiti, orijinal yedek parça ve aksesuarlara erişim ve kusursuz hizmet için yalnızca yetkili servislerimize başvurmanızı öneririz.

Yetkili servis bulucu linkimizden en yakın yetkili servisi öğrenebilir veya müşteri hizmetleri numaramızdan destek alabilirsiniz.

08502503589
Tamirci

Garantimi uzatmak istiyorum

Fatura tarihinden itibaren 90 gün içerisinde beyaz eşyalarınızın 3 yıllık standart garantisini +2 veya +4 yıl ek garanti paketleri ile uzatabilirsiniz.

Ek garanti sertifikalarını yetkili servislerimizden tedarik edilebilirsiniz.

Garanti kapsamı ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

08502503589