BUHARLA DAHA KOLAY

BUHARLA DAHA KOLAY

EKMEK VE HAMUR İŞLERİNDE PARMAK ISIRTAN LEZZET

Buhar desteği ile pişen ekmek ve hamur işleri çok daha iyi kabarır, dışları çıtır çıtır, içleri ise yumuşacık olur. Buhar düğmesine dokunun ve hiç olmadığı kadar mükemmel sonuçlara, parmak ısırtan lezzetlere yelken açın.

Ekmeğiniz fırın ekmeği gibi olsun

PlusSteam fonksiyonu ile pişirme fonksiyonuna tek dokunuşla buhar ekleyin. Buhar destekli pişirme ile hamur işleriniz çok daha iyi kabarsın, dışları çok daha iyi kızarsın ve içleri yumuşacık olsun. Parmak ısırtan mükemmel hamur işleri için PlusSteam fırını keşfedin.

PLUSSTEAM İLE PİŞİRMENİN SIRLARI

 • 1
  1. ADIM

  Fırını çalıştırmadan önce PlusSteam buhar haznesine 100 ml su dökün.

 • 2
  2. ADIM

  Sıcak hava fonksiyonunu seçip sıcaklığı ayarladıktan sonra PlusSteam düğmesine basın

 • 3
  3. ADIM

  Fırınınız ısındıktan sonra tepsinizi sürün ve mucizevi sonucu gözlerinizle görün!

alt. metin

Mükemmel lezzetler için tarifler artık çok kolay

Buharın etkisiyle müthiş yemekleri yapmak işten bile değil. Buharlı fırınınızda yapabileceğiniz yemeklerin tarifleri bizden. İster baget yapın ister pide, hepsini sevdiğiniz soslarla taçlandırabilirsiniz...

#PRATİKÖNERİLER BUHAR

Yalnızca bir parça buhar üflemesiyle dünün ekmeğini tazeleyin. Ekmeğiniz yine taze ve lezzetli olacak. Tek bir dilimi bile çöpe atmayın!

BUHARIN ARKASINDA BİLİM VAR

Fırında hamur işi mi yapacaksınız? Ekmek, kek, bazlama, kruvasan, ne dilersiniz? Pişirme programına buhar eklendiğinde sonuçların ne kadar harika hale geldiğini gözlerinizle görün!